تبلیغات
آهنگ - اموزش رایگان عضویت بزرگترین ومعتبرترین سایت کسب درامد گرین هوس

جستجو

 

اموزش رایگان عضویت بزرگترین ومعتبرترین سایت کسب درامد گرین هوس

شنبه 2 آبان 1388   10:06 ق.ظ

اگه مطالب این وبلاگ رو تا آخرش بخونی قول مید م هد یه خودتو ازمن گرفتی دور از معرفته جایی دعوت بشی بعد بخوای نیومده در بری پس توجه کن اگر هم برای شما رضایت بخش و راضی کننده نبود هیچ کاری نباید کردنه پولی باید پرداخت ؛ نه ضامن می خواهد و نه چیزی را از دست می دهید ؛ فقط می توانید یکبار عضو شوید مراحل عضویت ساده تر از ساختن یک ایمیل می باشد اگر این شانس موفقیت را از خود می گیرید با عضویتتان به هموطنانتان این شانس را بدهید فقط ۱۰ دقیقه وقت بگذارو این مقاله را تا آخر بخوان بدون هیچگونه ریسکی و بدون داشتن هیچ گونه مهارت! بدو تا ته بخون بعدش قضاوت کن متن زیر را به دقت بخونید یک سایت فوق العاده! مطمئن باشید که فعالیت این سایت قانونی است زیرا طبق مصوبه مجلس این شرکت باعث خروج ارز ازکشور نمی شود زیرا عضویت در آن رایگان بوده و درطول مراحل جمع آوری عضو نیز از شما پولی دریافت نمی شود بلکه برعکس باعث ورود ارز به کشور و رشد اقتصادی کشور می شود حالا بستگی به خودتان دارد که باور کنید یا نه ولی این سایت از جمله سایت های محدودی است که شما می توانید به راحتی با کلیک روی یک دکمه به عضویت سایت درآیید. مطمئن باشید به امتحانش می ارزه .

 5487

برای ثبت نام روی  5487اینجا 5487 کلیک کنید

 5487

مزایای این سایت:

1- شما در این سایت استخدام می شوید.

2- حقوق ماهانه دریافت می کنید.

3- دوستانتان فقط از طریق لینک دعوت شما می توانند عضو شوند.

4- درآمد شما به صورت تصاعدی بالا می رود.

5- این سایت تنها سایتی است که سقف درآمد بالایی دارد. سقف درآمد این سایت ماهیانه مبلغ 100000 دلار است.

6- رشد زیر مجموعه های شما به صورت تعادلی نیست که یکی از امتیازات این سایت است که در کمتریی سایتی دیده می شود تازه اگر هم دیده شود آن سایتها حتما پولی اند.

7- ثبت نام دراین سایت رایگان است که بهترین مزیت آن است این سایت براساس جذب زیر مجموعه به شما پورسانت می دهد که پورسانت آنها مثل حقوق است یعنی دائمی است.

توجه کنید، دوستان یا افرادی را که شما عضومی کنید باید حتما از طریق لینک دعوت شما عضو شوند تا ثبت نام آنها کامل باشد حقیقت این است که آنها می توانند از طریق لینک شما عضو نشوند ومستقیما وارد سایت گرین هورس شوند و ثبت نام کنند ولی امتیاز و پورسانتی دریافت نمی کنند و باید حتما از طریق لینک دعوت شما که درباره اش در ادامه توضیح می دهیم ثبت نام کنند.

ممکن است از خود بپرسید که چرا این سایت این قدرخوب پورسانت میده و آیا برشکست نمی شه ؟؟

بله سوال خوبی کردید باید بگویم که نه.. ببینید اساس کار این سایت تبلیغات کمپانی های بزرگ جهان است و هر چقدر که این سایت بیننده و عضو بیشتری داشته باشد و مردم بیشتر با این سایت آشنا باشند این سایت تبلیغاتی معروف تر می شود و کمپانی های بیشتری تبلیغاتشان را به این سایت می دهند و این سایت بابت تبلیغات از این کمپانی ها که تعدادشان بی شمار است مبالغ کلانی می گیرد و درصدی را هم به اعضای خود می دهد و بقیه اش سود خیلی زیاد خودش است که اصل سود را شرکت گرین هرس می برد. البته نا گفته نماند که شما هم سود کلانی را می توانید داشته باشید. امیدوارم که قانع شده باشید. عملکرد این سایت را می توان به حوض آبی تشبیه کرد که از یک طرف سطل سطل آب ( سود سایت بابت تبلیغات) وارد حوض(صندوق سایت) می شود و از طرف دیگر پیمانه پیمانه آب ( حقوق و پورسانت اعضا) از آن خارج می شود در این حالت نه تنها آبی از حوض کم نمی شود بلکه به آن اضافه نیز می شود باز هم می گویم که ثبت نام در این سایت رایگان است که بهترین مزیت آن است و هیچ ارزی از مملکت خارج نمی شود بلکه ارز وارد هم می شود پس نه تنها قانونی است بلکه کمک به اقتصاد کشور نیز هست.

طریقه پورسانت دهی در این سایت به صورت زیر است: 5487

Pay Out

($)

Levels

 5487

Total Users

 5487

۱

۱

10 total

 5487

۱۰

۲

110 total

 5487

۱۰۰

۳

1010 total

 5487

۱۰۰۰

۴

10010 total

 5487

۱۰۰۰۰

۵

100010 total

 5487

۱۰۰۰۰۰

۶

1000010 total

 5487

 5487مثلا

 5487

اگرتعداد افراد در مرحله یا level چهارم فقط 10000 نفر برسند شما مبلغ 1000 دلار(معادل 1000000تومان) پورسانت آن هم به صورت هر ماه دریافت خواهید کرد. اگرتعداد افراد در مرحله ششم به 1000000 برسند شما مبلغ 100000 دلار (معادل 100000000 تومان) آن هم به صورت هرماه دریافت خواهید کرد که سقف درآمد شما است . ممکن است با خود فکر کنید که عضو شدن 10000 نفر کار مشکلی است باید به شما بگویم اشتباه فکر کردید ببینید شما فقط 10 نفر را عضو می کنید که کار خیلی خیلی خیلی راحتی است چون که رایگان است و تا اینجا 10 نفر, level یا مرحله اول شما تکمیل می شود خوب حالا تخمین بزنید که هر کدام از این 10 نفری که شما عضو کرده اید فقط 10 نفر را عضو کنند که برای آن ها کار راحتی است و زیر مجمومعه های شما کلا به 100 نفر ارتقا پیدا می کند و level یا همان مرحله دوم شما نیز کامل می شود. حال این 100 نفر کافی است که هر کدامشان فقط 10 نفر را عضو کنند که باز هم عضو کردن 10 نفر آن هم به طور رایگان برای آنها کار بس راحتی است خوب در این حالت هم level سوم شما کامل می شود و شما در این مرحله ماهیانه 100 دلار معادل تقریبا 100000 تومان حقوق می گیرید آن هم برای همیشه . خوب تا این جا 1000 نفر در level سوم شما جای گرفته اند و level سوم شما کامل شده است حال اگر این 1000 نفر اگر فقط و فقط هر کدامشان 10 نفر را عضو کنند زیر مجموعه های شما در levelچهارم به 10000نفر خواهد رسید و حقوق ماهیانه شما به مبلغ1000 دلار معادل 1000000 تومان خواهد رسید و level چهارم شما نیز کامل می شود خوب حالا اگر این 10000 نفر هر کدام اگر فقط 10 نفر را عضو کنند زیر مجموعه های شما در level پنجم به 100000 نفر خواهد رسید و حقوق دریافتی شما به 10000 دلار معادل10000000تومان آن هم در ماه خواهد رسید و level پنجم شما کامل خواهد شد. خوب حال اگر این 100000نفر هر کدام فقط 10 نفر را عضو کنند زیر مجموعه های شما در level ششم شما به 1000000 نفر خواهد رسید و حقوق دریافتی شما به 100000 دلارمعادل 100000000 تومان خواهد رسید و این سقف درآمد شما است و از این بیشتر دیگر نمی توانید حقوق یا پورسانت دریافت کنید و ماهیانه این مبلغ را توسط چک به شما پرداخت می کنند که البته فکر نمی کنم در ایران چنین بازار یابی ها یا Network های پر سودی وجود داشته باشد. البته هیچ گاه فکر نکنید که این کمپانی بادادن این مقدار سود به شما برشکست می کند. و آیا می دانید شما سایت آنها را به چند نفر معرفی می کنید و این کمپانی از طریق شما چقدر معروف می شود و با معروف شدن آن کمپانی چه سود کلانی نصیبش می شود آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده بودید.

خوب ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که پول ما چگونه پرداخت می شود؟ بله درست است پول شما به وسیله چک به آدرستان ارسال خواهد شد و چک را می توانید به راحتی با بانکهای طرف قرار داد آن که بانک ملی و بانک رفاه است بدون هیچ دردسری نقد کنید ( پیشنهاد من بانک رفاه است) باید بگویم این چک ها را به وسیله پست کلاس یک ایالت متحده برای شما می فرستند همچنین ماموران پست در ایران خدمات خودشان را ارائه می کنند و چک شما را به آدرستان می آورند و هیچ پولی از شما دریافت نمی کنند چون شرکت هزینه های پست آن را تقبل کرده است. پس مطمن باشید که چک تان به دستتان خواهد رسید. البته باید آدرستان را دقیق بنویسید که در ادامه نیز به طریقه نوشتن درست آدرس محل سکونت اشاره خواهیم کرد.

شما می توانید بعد از این که 100 دلار کسب کردید تقاضای چک بکنید تا آنها چک را برای شما ارسال کنند.

آموزش ثبت نام در سایت گرین هورس

فقط قبل از ثبت نام یه چیز دیگه هم بگم چون این سایت هر روز آپدیت میشه اگه کلیک کردین نرفت یکی دو ساعت دیگه مراجعه کنین این سایت شما را عضو نمی کند بلکه استخدام می کند !!!!!!!!!!!!

برای ثبت نام روی  5487اینجا 5487 کلیک کنید

 5487

در صفحه باز شده باید اطلاعات خواسته شده را به انگلیسی بنویسید در ضمن باید کل مشخصاتتان را کامل بنویسید. فرم ثبت نام را باید همانند پایین کامل کنید.

اموزش پر کردن فرم عضویت

قسمتReferred by: به این قسمت کاری نداشته باشید.

Address Email: شما باید آدرس ایمیل خودتان را در این قسمت بنویسید ( آدرس ایمیل شما همان user name شما نیز می باشد)

First Name: در اینجا شما اسم کوچکتان را بنویسید.

Last Name : فامیل خود را بنویسید.

Birthday : تاریخ تولد را به میلادی بنویسید نگران نباشید

Gender : که برای اقایان باید گزینه Male به معنی مرد و برای خانم ها باید گزینه Female به معنی زن انتخاب شود

own credit card : باید گزینه No را انتخاب کنید از آن جایی که ما در ایران زندگی می کنیم و کارت اعتباری بین المللی نداریم شما باید گزینه No را انتخاب کنید .

Country: در این قسمت باید کشور ایران را انتخاب کنید

Do you agree with the terms of service: شما باید در این قسمت گزینه yes را انتخاب کنید.

سپس روی Go to step 2 کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید اگر اطلاعات را درست وارد کرده باشید به مرحله بعدی می روید.

قسمتPassword: در این قسمت شما باید یک رمز برای خودتان بنویسید( حداقل 6 حرف)

Confirm: در این قسمت همان رمزی که در قسمت Password وارد کرده اید را دوباره وارد کنید سعی کنید رمزی را که انتخاب می کنید را فراموش نکنید و قابل حدس زدن نیز نباشد

Password question: از آنجایی که شما ممکنه رمز عبورتان را فراموش کنید سایت برای حل این مساله یک راهی را پیش روی شما گذاشته و آن هم این است که شما در موقع ثبت نام یک سوال به دلخواه خودتان برای خودتان مشخص می کنید بعد هم یک جواب به سوال خودتان می دهید این برای این است که اگر شما یک موقع رمز عبور خودتان را فراموش کردید سایت می یاد و اون جوابی را که در موقع ثبت نام وارد کرده بودید را از شما می پرسد و در این صورت کمپانی رمز عبور شما را در اختیار شما قرار می دهد مثلا من در پایین نام شهر خودم را از خودم سوال کرده ام .

is my name city? What که مثلا این می شود یک سوال که باید نوشته شود.

Password Answer: در این باید جواب سوالی را که از خودتان پرسیده اید را بدهید مثلا در بالا که از خودتان نام شهر را سوال کردید در این قسمت نیز باید جواب آن را مثلا Tehran بدهید .

در بخش بعد شما باید ساعت محل سکونت خودتان را برای سایت مشخص کنید برای ما ایرانی ها باید گزینه MET MIDDL EWAST TIME انتخاب شود. اگر در کشور دیگری به غیر از ایران زندگی می کنید کافی است که داخل گزینه ها را ببینید که کدام یک از ساعت ها با ساعت فعلی شما یکی است و آن را انتخاب کنید .

Phone Number: این قسمت بعدی شماره تلفن خودتان را وارد می کنید. دقت کنید که شماره را درست مشخص کنید چون ممکن است قبل از ارسال پول از طرف کمپانی با شما تماس بگیرند توجه کنید که باید به ترتیب از چپ به راست ابتدا کد کشور بعد کد شهر بعد هم شماره تلفن منزلتان را بنویسید مثلا 98-021-1234567

Spoken language: در این قسمت از شما زبان گویش اولتان را سوال می کند که شما باید گزینه Persian را انتخاب کنید .

Secondary Language: در اینجا زبان دومی که با آن اشنا هستید را انتخاب می کنید که باید گزینه English انتخاب شود.

Street address: در اینجا باید آدرس دقیق محل سکونتتان را بنویسید .

طرز نوشتن آدرس درست : شما باید آدرس محل سکونتتان را به ترتیب روش زیر بنویسید که در کشور های خارجی نوشتن آدرس محل سکونت برعکس ایران که اول بلوار بعد خیابان بعد شماره کوچه بعد پلاک است در کشورهای خارجی برعکس این است که باید به ترتیب مثال زیر عمل کنید

no شماره پلاک blv بلوار sq به معنی میدان st به معنی خیابانبه مثالی که در زیر برای نوشتن آدرس اورده شده توجه کنید:مثلا آدرس شما اصفهان بلوارسجاد، خیابان بهار، بهار 10، پلاک 33 است که به ترتیب زیر نوشته می شود.

no33, bahar10, st bahar, blv sajad

city/region: در این قسمت هم نام شهر خودتان را بنویسید

State/province: نام استان شما

zip postal code: کد پستی خودتان را بنویسید

در قسمت بعد هم نوع حرفه تان سوال می شود : مثلا دانشجو یا دانش اموز Education/training و اگر هم نمی خواهید مشخص کنید گزینه Other به معنی دیگر را انتخاب کنید

Income: در این قسمت میزان درامدتان را انتخاب کنید که می توانید گزینه $24,999 را انتخاب کنید حالا روی گزینه Go to final step کلیک کنید تا به قسمت اخر بروید.

قسمت سوم ثبت نام

روی گزینه Active Account کلیک کنید تا اکانتتان فعال شود خوب ثبت نام تمام شد خوب بعد از این که ثبت نام تمام شد از طریق گزینه member login می توانید وارد صفحه خودتان شوید یعنی بعد از کلیک بر روی member login در قسمت Address Email آدرس ایمیلی که در فرم ثبت نام را وارد کرده بودید در اینجا وارد کنید و در زیر آن یعنی قسمت Password رمز عبوری که در فرم ثبت نام وارد کرده بودید را در این قسمت وارد کنید و بعد روی Login کلیک کنید یا اینتر کنید در صفحه ای که باز می شود اطلاعاتی در مورد تعداد زیر مجموعه ها در آمد شما در ماه و ... داده شده است در پایین همین صفحه یک لینک شبیه همین لینکی که شما برای عضو شدن روی آن کلیک کرده بودید وجود دارد که بالای آن نوشته شده است "your automatic referral url is" خوب این لینک همان لینکی است که شما باید به دوستان یا افراد دیگر بدهید تا از طریق این لینک عضو شوند خوب ممکن است از خود بپرسید که دوستانم یا افرد دیگر چگونه می توانند از طریق من عضو و زیر مجموعه من شوند ؟ خوب این خیلی راحت است شما لینک دعوتتان که به آن اشاره کردیم را در اختیار آنها قرار می دهید یا آن لینک را در سایتتان قرار می دهید این بدان معنی است که هر کس روی این لینک کلیک کند و عضو شود زیر مجموعه شما می شود

باز هم ممکن است از خود بپرسید که چگونه می توانم ببینم که چند نفر عضو من شده اند ؟ خوب این هم خیلی راحت است برای این که بخواهید بدانید چند نفر زیر مجموعه شما شده اند باید وارد سایت www.greenhorse.com شوید و روی member login کلیک کنید بعد از کلیک email address و password خودتان را وارد کنید و روی login کلیک کنید و یا اینتر کنید در صفحه ای که باز می شود در پایین آن جدولی مشاهده می کنید نوشته شده است 1 2 3 4 5 6 و در زیر هر کدام نوشته شده است 0 . البته اگر کسی عضو نشده باشد. ولی اگر کسی از طریق شما عضو شده باشد در زیر هر کدام نوشته شده است که کسی عضو شده است حتی اگر زیر مجموعه های شما هم کسی را عضو کرده باشند نیز در این قسمت مشخص است.

یک نکته مهم: در روی یک کامپیوتر بیش از 1 بار ثبت نام نکنید. فکر کنید که اگه این امکان وجود داشت که من میتونستم بیش از یک بار از کامپیوتر خودم در این سایت ثبت نام کنم ، خوب میومدم 1000000 بار در سایت ثبت نام میکردم و زیر دست خودمو پر می کردم تا به این درآمد برسم.

!! اما این رو بدونید که وقتی شما در سایت ثبت نام میکنید مشخصات دستگاه شما و IP شما در سایت ثبت میشه و در صورتیکه دوباره بخواهید از دستگاه خودتون ثبت نام بکنید نه تنها به شما اجازه این کار را نمیده بلکه ID اولتون هم پاک میشه و دیگه هیچ وقت نمیتونید در سایت ثبت نام کنید. ( اگه هم سایت به شمااجازه ثبت نام بده ، موقع پول دادن مچ شما رو میگیره و بهتون پول نمیده ) به نظر من حتی توی کافی نتها هم ثبت نام نکنید ، چون ممکن یک نفر دیگه هم با استفاده از همان کامپیوتر ثبت نام کند و اکانت شما توسط GreenHorse باطل شود ، تا حد امکان ازکامپیوتر شخصی خود برای اینکار استفاده کنید و برای زیرمجموعه های خود هم از کامپیوتر خود آنها استفاده کنید.البته به آنها هم این موضوع را گوشزد کنید ، چون اگر اکانت آنها باطل شود،زیرمجموعه شما هم از بین خواهد رفت.

چگونه زیرگروه بدست آوریم؟

بعد از عضویت در سایت یک لینک در اختیار شما قرار می گیرد و اگر افراد با لینک شما در سایت ثبت نام کنند زیر گروه شما می گردند.برای دریافت لینکتان وارد اکانت خود شوید در زیر جمله

Your Automatic Referral URL is قرار دارد . که در انتهای لینک شماره عضویت شما قرار دارد.مثلا لینک من به صورت زیر است.

هر کس با لینک شما در سایت عضو شود در ردیف اول زیر گروهتان قرار می گیرد که شما می بایست حداقل 10 نفر را در ردیف اول خود داشته باشید. و هر کسی که با لینک زیرگروهتان در سایت ثبت نام کند در ردیف دوم زیرگروه شما قرار می گیرد و همینطور تا آخر این سیکل ادامه می یابد. برای تبلیغ می توانید دوستان یا آشنایان را به این کار دعوت کنید . یا یه وبلاگ درست کنید و سایت را درآن تبلیغ کنید. اگر می خواهید در هنگام چت به تبلیغ بپردازید که بسیار هم موثر می باشد در رومهای ایرانی از این جمله استفاده نمایید:

با عضویت رایگان در این سایت به صورت ماهیانه حقوق دریافت نمایید.

2-اگر می خواهید که در رومهای خارجی هم تبلیغ نمایید که عالی هم می باشد از این جمله استفاده نمایید و البته به همراه لینکی که دیگران از طریق شما در سایت عضو می شوند مانند جمله زیر:

Join This Group For Free And Recieve a Monthly Salary

اگر می خواهید که در روم های خارجی تبلیغ نمایید سعی کنید بیشتر برای کشورهای اسیایی مخصوصا کشورهای جنوب شرقی اسیا مثل هندوستان(India) یا تایلند و سنگاپور و غیره تبلیغ نمایید

نحوه دسترسی به رومهای خارجی:

از پنجره join Room در قسمت Regional میتونید به این کشورها دسترسی داشته باشید. در ضمن بدونید که این مطالب کاملاً حقیقی هستند و به هیچ عنوان خالی بندی و سرکاری نیست. در کشورهای خارجی ، افرادی هستند که از این طریق کسب درآمد ( اونم به مقدار زیاد ) می کنند. اما در کشور ما شیوه جدیدیه اکثر دوستان فکر می کنند که چون لازم نیست پولی بپردازند ، پس این یک حقه است. اما در حقیقت سرمایه اصلی شما در این تجارت وقت هست. اون زمانی که شما صرف می کنید تا برای سیستم عضو جمع کنید سرمایه اصلی شما می باشد .

بعد از ثبت نام

بعد ثبت نام شما باید برنامه مخصوص این سایت را دانلود کنید برای این کار شما پس از وارد شدن به صفحه مخصوص خودتان باید در سمت چپ صفحه روی گزینه Download ticker bar کلیک کنید بعد از دانلود باید برنامه آن را نیز نصب کنید که خود برنامه نصب یا install به صورت خودکار بعد از دانلود جلوی شما ضاهر می شود که باید روی آن کلیک کنید ونصب آن فقط 10 ثانیه طول می کشد طبق سیاست سایت سایت این برنامه حتما باید روی کامپیوتر شما نصب باشد و هنگام استفاده از اینترنت باید حتما آن را اجرا کنید حتما قبل از این که به بخواهید به اینترنت متصل شوید اول برنامه ticker bar را اجرا کنید اگر شما برنامه را دانلود ونصب و هنگام استفاده از اینترنت اجرا نکنید سودی به شما تعلق نمی گیرد این مساله را به افرادی که عضو می کنید بگویید همچنین آنها نیز باید این مساله را به کسانی که عضو می کنند بگویند شما باید هنگامی که وارد اینترنت می شوید این برنامه را نیز اجرا کنید تا به عنوان عضو فعال شناخته شوید البته فقط کافی است که این برنامه را اجرا کنید و دیگر لازم نیست روی آن کلیک کنید و کار دیگری انجام دهید در ضمن برای هر زیر گروهتان باید حداقل 8 ساعت ticker bar آنلاین و فعال باشد تا عضو فعال شما به حساب آیند برای login شدن و رفتن به داخل username و password خود را وارد کنید باید Zone Alarm را در صورت وجود ببندید وگرنه اجازه به شما داده نمی شود. خوب حالا وقتی وارد صفحه یا همان اکانتتان می شوید با بعضی گزینه ها در سمت چپ روبه رو می شوید که شما را با این گزینه ها آشنا می کنم:

User Information: شامل اطلاعات شخصی شماست شما با کلیک بر روی این گزینه وارد اطلاعات شخصی خودتان می شوید و اگر خواستید آنها تصحیح کنید .

Delete Account: این گزینه باعث حذف شدن اکانت شما می شود! به شما توصیه می کنم که هیچ وقت روی این گزینه کلیک نکنید چون در صورت حذف شدن اکانت شما تمام پولهایی راکه به دست آورده بودید نیز از بین می رود .

 5487

نکته بسیار مهم که کار شما را راحت می کند

شما می توانید برای خودتان یک وبلاگ یا همان سایت به طور رایگان درست کنید که من در ادامه به آنها اشاره می کنم شما با درست کردن وبلاگ یا همان سایت می توانید لینک دعوت تان را در وبلاگ تان قرار دهید برای این کار کل مطالب وبلاگ من را کپی کنید و به جای لینک من لینک خودتان را در وبلاگ تان قرار دهید و به هر کسی که می رسید آدرس وبلاگتان را به او بدهید تا با خواندن مطالب وبلاگ تان اقدام به عضو شدن از طریق لینک شما بکنند البته حتما باید به دوستانتان بگویید که فقط از طریق لینک دعوت شما عضو شوند تا به عضویت درآیند چون برای عضویت در این سایت حتما باید از طریق لینک دعوت کسی عضو شد که این یکی از سیاست های سایت Greenhorse است شما برای درست کردن وبلاگ می توانید به سایت های زیر که کاملا فارسی هستند مراجعه کنید :

 5487

www.blogfa.com

www.mihanblog.com

www.persianblog.com 5487 5487

اگر به هر دلیلی نتوانستید برای خودتان وبلاگ درست کنید به من ایمیل بزنید تا در اسرع وقت برای شما یک وبلاگ به صورت رایگان درست کنم البته در ایمیلی که می فرستید حتما لینک دعوتتان را هم بفرستید تا لینک تان را در وبلاگتان قرار دهم و من برای شما آدرس وبلاگتان را به ایمیلتان می فرستم .

سعی کنید از کافی نت عضو نشوید اگر فرد دیگری از آن کافی نت عضو شود اکانت شما باطل می شود

 5487

1- شما برای ثبت نام در گرین هورس هیچ پولی نمی پردازید وعضویت در گرین هورس رایگان است ولی در گلد کوئست شما باید مبلغ زیادی را بابت عضویت بپردازید تازه باید افراد را به صورت حضوری معرفی کنید و به این امید باشید که آیا طرف قبول بکند یا نه ؟

2- شما با عضویت در سایت Greenhorse به اقتصاد کشورتان نیز کمک می کنید چون که باعث می شوید ارز وارد کشور شود .

3- در Greenhorse شما زودتر می توانید زیر گروه یا عضو جمع کنید چون عضویت کاملا رایگان است و ممکن است ظرف مدت 1یا 2 ماه level 1- level 2 -level 3 شما کامل شود و شما ماهیانه 100000 تومان حقوق بگیرید البته اگر فعال باشید بیشتر هم می شود ولی در گلدکوئست شما باید بنشینید و ساعت های فراوان را صرف توضیح دادن یا همان معرفی کردن بکنید تا شاید طرف قبول بکند یا نه !؟؟؟؟.

 5487

 5487

 5487

خوب به نکته زیر توجه کنید :

 5487

چکی که از طرف سایت برای شما می آید را می توانید در بانک ملی یا بانک رفاه نقد کنید البته برای نقد کردن احتیاج به داشتن حساب ارزی ندارید که این خود یک مزیت خیلی بزرگ است البته بانک مبلغ 4 دلار (معادل 3600تومان) را برای کارمزد بر می دارد که زیاد هم مهم نیست

 5487شک نکنید و بدون فوت وقت

.برای ثبت نام روی  5487اینجا 5487 کلیک کنید

**********************************************************************

فروشگاه اینترنتی تک

شارژ

 5487

ایرانسل-تالیا-همراه اول 5487

http://www.takcharge.com

 5487

 5487

 5487

 5487

.

 5487

 5487

:

:

:

 5487

 5487منبع:
http://ghamilui.persianblog.ir


نوشته شده توسط : نقد فیلم